Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

SPĒKA TURNĪRS 2018. gadā

Aktualitātes

SPĒKA TURNĪRS 2018. gadā
Foto: Artūrs Būda

2018.gada 7.decembrī Rīgā, SIA ,, Latvijas Neredzīgo biedrības rehabilitācijas centram” (LNB RC) sporta zālē notika otrais ,,SPĒKA TURNĪRS’’. Turnīrā piedalījās 23 dalībnieki, piecas sievietes un astoņpadsmit vīrieši (iepriekšējā gadā attiecīgi 2/14) Dalībniekiem bija jāspiež svara stienis guļus uz maksimālu atkārtojumu skaitu. Sievietēm vajadzēja spiest ceturtdaļa, bet vīriešiem puse no sava svara. Katram  dalībniekam bija trīs piegājieni kuru kopsumma arī noteica ieņemto vietu.

   Sieviešu konkurencē trešo vietu ieguva Lolita Korjapina spiežot 22.5.kg. 85 reizes. Otro vietu ieguva Anastasija Proskurjakova spiežot 15.kg. 103 reizes. Pirmo vietu ieguva pagājušā gada uzvarētāja Jeļena Bergmane spiežot 17.5.kg. 230 reizes.    Vīriešu konkurencē trešo vietu izcīnīja Einārs Bonders spiežot 50.kg. 121 reizi. Otro vietu izcīnīja Kaspars Biezais spiežot 45.kg. 160 reizes. Pirmo vietu izcīnīja pagājušā gada uzvarētājs Roberts Briedis spiežot 30.kg. 200 reizes.

  Visi turnīra dalībnieki saņēma diplomus un organizētāju sarūpētas veselīgas balvas. Bez godalgotu vietu ieuvējiem, turnīrā piedalījās Inita Kurdeko, Ludmila Biezā, Jānis Stepānovs, Aivars Vilnis Rihards, Mikus Roķis, Valdis Šadurskis, Vladislavs Kurakins, Mareks Čakāns, Aleksandrs Zinovjevs, Edgars Fomičevs, Zigurds Rokjānis, Aigars Pētersons, Antons Sņegovs, Mārtiņš Čampa, Jānis Rozentāls, Andris Kalniņš, Guntis Bringulis.

   Liels prieks, ka ,,SPĒKA TURNĪRS’’ ir ,,gājis’’ plašumā. Turnīrā piedalījās ne tikai Rīgas pilsētas teritoriālās organizācijas (TO) biedri, bet arī Strazdumuižas TO un VSAC ,,Rīga’’ filiāles ,,Jugla’’ pārstāvji un Latvijas Neredzīgo biedrības (LNB) atbalstītāji. Ar savu līdzdalību mūs pagodināja arī Latvijas Neredzīgo sporta savienības (LNSS) prezidents.

 Sirsnīgi pateicamies ,,SPĒKA TURNĪRA’’ atbalstītājiem  SIA ,, LNB RC” par iespēju izmantot sporta zāli un LNSS par lieliskām, vērtīgām balvām pirmo trīs vietu ieguvējiem.

Sakām leilu paldies mūsu pastāvīgam tiesnesim Valdim Priedem, kā arī sekretāram Mārim Kaušelim un Artūram Būdam par fotogrāfēšanu.

 

,,SPĒKA TURNĪRU’’ organizēja LNB Rīgas pilsētas TO.