Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Sporta dienā uzvar Daugavpils komanda!

Aktualitātes

Sporta dienā uzvar Daugavpils komanda!
Projekta "Būsim aktīvi kopā" ietvaros 24. augustā, viesu namā "Vidzemes pērle", Mālpilī, norisinājās Sporta diena. 
Sporta dienā paralēli norisinājās divas sacensības - komandu sacensības un individuālās sacensības. 
Komandas sacensībās piedalījās 7 komandas no Balviem, Cēsīm, Daugavpils, Jūrmalas, Rēzeknes, Rīgas un Liepājas. 
Visām komandām bija jāveic 7 kontrolpunkti - virves vilkšana, nūjošana, tūrisms, boulings, līdzsvars, pildbumbas mešana un komandas stafete. 
Papildus punktus varēja iegūt kapteiņi, piedaloties kapteiņu sacensībās. 
Diena ritēja raiti un saspringti, komandas cīnījās no visa spēka. Visskaļāko atbalstu komandas viens otram izrādīja tieši virves vilkšanā,no  kuras uzmundrinoši bļāvieni bija dzirdami visā teritorijā. 
Pēc sīvām cīņām godalgoto pirmo vietu izcīnīja Daugavpils komanda, atstājot aiz sevis Liepājas komandu, kas ieņēma otro vietu, un Balvus, kas ieņēma 3. vietu. 
Arī kapteiņu sacensības izvērtās azartiskas. Komandu kapteiņi atrādīja savas zināšanas mezglu siešanā un savā starpā noskaidroja kurš ir skaļāks, kurš ir gudrāks, kurš ir līdzsvarotāks un kurš jutīgāks. 

Paralēlei komandu sacensībām visas dienas garumā norisinājās individuālās sacensības dambretē un ātradīšanā. 
Dambretē sacensība iesākās gausi, bet dienas gaitā pie dambretes galdiņiem sacensību gars pieauga. Dažas partijas ieilga vairākas stundas un par uzvarētajiem kļuva izturīgākie dalībnieki. Spraigas sacensības rezultātā uzvarētājus noskaidroja pēc kopējo izcīnīto uzvaru skaita. 1. vietā ierindojās Modests Jurgalis no Rēzeknes, 2. vietā Aldis Kalniņš no Rīgas un 3. vietu ieņēma Klementīna Filatova no Rēzeknes. 

Arī ātradīšanā sacensība par godalgotajām vietām izvērtās spraiga. Lai gan konkurence šajā disciplīnā iezagās vēlāk kā dambretē, tieši ātradīšanā uzvarētāji tika noskaidroti pēdējā brīdī, īsi pirms apbalvošanas. Dienas laikā dalībnieces mēģināja gan adīta uz abām pieejamajām adatām, gan uzlabot savus uzstādītos laikus, kā arī pārspēt jau uzstādītos rekordus. Visātrākā izrādījās Irēna Lāce no Cēsīm, kam sekoja Marina Lukjanova no Rēzeknes. Trešo vietu izcīnīja Svetlana Sproģe no Rīgas. 

Pēc apbalvošanas visi dalībnieki baudīja skaistu muzikālu priekšnesumu Dmitrija Gavrilova izpildījumā. Lai gan no sākuma dalībnieki bija vairāk klausītāju lomā, nepagāja ne tik ilgs laiks līdz sākās dejas, kas turpinājās līdz diviem rītā. 

Ceram, ka nākamgad būs iespēja organizēt ko līdzīgu un tik pat azartisku. 

Tekstu sagatavoja un publicēja Madara Kalniņa 


Fotogalerija