Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Strazdumuižas kluba drāmas un dzejas teātrim pašiem sava rota!

Aktualitātes

Strazdumuižas kluba drāmas un dzejas teātrim pašiem sava rota!
Strazdumuižas kluba drāmas un dzejas teātris šogad iesoļos jaunā desmitgadē. Rudenī tiks svinēta 70-tā kolektīva kopā būšanas diena. Liels notikums dalībniekiem ir arī došanās Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku gājienā, kas teātrim tā pastāvēšanas laikā būs pirmo reizi. Gājiena dalībnieki vienmēr sapošas un izrotājas ar ziediem, vainagiem un kolektīvu karogiem.
Ar SIA Auto Kada un personīgi Jāņa Ozoliņa atbalstu, teātris ir ieguvis paši savu kolektīva karogu, kas turpmāk būs kā vizuālā identitāte dažādos pasākumos.
Lai raits solis visiem kolektīva dalībniekiem un karogs lepni plīvo gājiena laikā. Paldies SIA Auto Kada par labajiem darbiem.
Lai dziesmoti un līksmi!