Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Tiks uzsākts pētījums par sociālās ekonomikas un uzņēmējdarbības procesiem Latvijā.

Aktualitātes

Tiks uzsākts pētījums par sociālās ekonomikas un uzņēmējdarbības procesiem Latvijā.

Pētnieka vizītkarte:
Esmu Andris un šobrīd strādāju pētnieka pozīcijā Latvijas Universitātē starptautiskā pētījumā, ko atbalsta Marijas Kirī fonds un Eiropas Komisija. Pētījuma mērķis ir sagatavot jaunus zinātniekus ilgtspējības jautājumu risināšanā, un, šīs programmas ietvaros, es pētu sociālās ekonomikas un uzņēmējdarbības procesus Latvijā. Cenšoties apzināt interesantākos projektus, es uzzināju par BlindArt darbību Latvijā un viņu sadarbību ar Latvijas Neredzīgo biedrību. Tāpēc turpmākos pāris mēnešus pavadīšu pētot šī konkrētā projekta attīstību, cerot izprast un analizēt problēmas un izaicinājumus ar kuriem saistās šīs iniciatīvas realizācija.

Tomēr papildus šai interesei, es vēlos arī uzzināt vairāk par neredzīgo un vājredzīgo dzīvi Latvijā. Mans mērķis ir uzrakstīt pētījumu, kas godīgi atspoguļo neredzīgo/vājredzīgo perspektīvas, domas, projektus un cerības, un tāpēc es labprāt satiktu un iepazītu pēc iespējas vairāk Latvijas Neredzīgo biedrības biedrus un ne-biedrus; projektu dalībniekus un ikvienu, kurš mēdz pavadīt laiku Strazdumuižas dienas centrā, rehabilitācijas centrā utt. Turpmākos pāris mēnešus būšu regulārs viesis Braila ielā un centīšos piedalīties pēc iespējas vairāk pasākumos, un palīdzēt ikdienas darbā.

Būšu priecīgs tikties ar ikvienu, lai uzzinātu jūsu dzīvesstāstus un ceru uz auglīgu sadarbību! Mans e-pasts ir andris.suvajevs@lu.lv un telefona numurs 20157991.