Latvijas Neredzīgo biedrība, teksta versija

Pārslēgties uz pilno mājas lapas versiju
Atvērt izvēlni (vietnes karte) vai meklēt vietnē:

Turpinās pieteikšanās braucienam RIDE2SHARE 2023

Aktualitātes

Turpinās pieteikšanās braucienam RIDE2SHARE 2023

2. septembrī pie Latvijas Neredzīgo biedrības Centrālās valdes ēkas Rīgā, Braila ielā 3, notiks pulcēšanās pasākumam, kura laikā aktīvie motobraucēji dosies kopīgā izbraucienā ar vājredzīgiem vai neredzīgiem līdzbraucējiem.

 40 km gadā izbraicienā motociklisti vizinās Neredzīgus cilvēkus, ļaus tiem izbaudīt vēju un kustību. 

Lūdzam pieteikties motociklistu līdzbraucējus -  cilvēkus ar redzes traucējumiem, kas vēlas izbaudīt braucienu ar motociklu un kopības sajūtu pēc šī brauciena. 

 

Pulcēšanās sāksies plkst.10:00, kad dalībnieki tiks iepazīstināti ar saviem līdzbraucējiem un notiks drošības instruktāža, lai pēc tam dotos uz Upesciema stadionu, kur paredzēta kopīga atpūta un izklaide. Šī būs trešā reize, kad notiek šāds pasākums.  Tas tiek organizēts sadarbībā ar motoklubu "Nekādi labie MC". 

 Iepriekšēja pieteikšanās līdz 27. augustam aizpildot pievienoto anketu, ziņojot savu vārdu un telefona numuru e-pastā: projekti.lnb@gmail.com vai pa tālruni:23558352.


Ieteikt: ieteikt Draugiem.lv ieteikt Facebook ieteikt Twitter ieteikt GooglePlus ieteikt LinkedIn ieteikt Pinterest nosūtīt uz e-pastu


Atvērt izvēlni (vietnes karte)
Latvijas Neredzīgo biedrība sociālajos tīklos:
Lapas beigas.

2024 © Latvijas Neredzīgo biedrība | mājas lapas teksta versija ekrānlasošām programmām, pārslēgties uz pilno mājas lapas versiju