Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Viedās pilsētas: pilsētvides dizaina un mobilitātes uzlabošana visiem

Aktualitātes

Viedās pilsētas: pilsētvides dizaina un mobilitātes uzlabošana visiem
2024.gada 2. jūlijā no  9.30 – 18.00 pēc CET laika (no 10:30 līdz 19:00 pēc Latvijas laika) Jums ir iespēja attālināti piedalīties AccessibleEU organizētajā seminārā "Viedās pilsētas: pilsētvides dizaina un mobilitātes uzlabošana visiem'' (AccessibleEU European Event - Smart Cities: Enhancing Urban Design and Mobility for All). 

Semināra mērķis ir  palielināt izpratni par pieejamības nozīmi pilsētvides dizainā visā Eiropā, veicināt dziļāku izpratni par problēmām, ar kurām saskaras cilvēki ar invaliditāti, pārvietojoties pilsētvidē, un veicināt iekļaujošu praksi pilsētplānošanā un mobilitātē. Nav lielu un mazu pilsētu. Ir pilsētas Latvijā un tās ir daļa no Eiropas Savienības pilsētām. 

Semināra valoda ir angļu valoda. Pieteikties var Eiropas Komisijas mājas lapā:  Website of the European Commission 
Semināra programmu var skatīt pielikumā. 

Detalizētakā informācija par AccessibleEU ir pieejama Eiropas Komisijas mājas lapā:  https://accessible-eu-centre.ec.europa.eu/index_en

Piedalieties seminārā un pievienojieties AccessibleEU interesentu pulkam, lai kopīgi veidotu pieejamāku Eiropas Savienību cilvēkiem ar invaliditāti!