Latvijas Neredzīgo biedrība, teksta versija

Pārslēgties uz pilno mājas lapas versiju
Atvērt izvēlni (vietnes karte) vai meklēt vietnē:

2017.gada 15.novembrī plkst.9.30 Katrīna Dimanta un Imanta Nīgale viesosies Strazdumuižā

Jaunumi

2017.gada 15.novembrī plkst.9.30 Katrīna Dimanta un Imanta Nīgale viesosies Strazdumuižā
Projekta "Proti un dari" ietvaros Strazdumuižas ciematā ciemosies talantīgās folkloras dziedātājas Katrīna un Imanta no muzikālās apvienības "ImantaDimanta un draugi". Katrīna Dimanta ir mūziķe, ceļotāja un brīvajos brīžos dakteris Klauns. Imanta Nīgale ir ārzemju latviete, kura ikdienā strādā izglītības jomā, bet ar visu savu sirdi ir mūzikā.
Projekta dalībniekiem būs iespēja uzklausīt meiteņu dzīves stāstus, muzikālo pieredzi, iedrošinājumus attīstīties un dzirdēt arī abu skanīgās balsis.
Informācijai: Ja Tu vēl neesi šajā projektā, bet esi vecumā no 15 līdz 29 gadiem (ieskaitot), nemācies, nestrādā, neapgūsti arodu un neesi reģistrēts Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieks, nāc un iesaisties! Būsim priecīgi Tevi satikt!

Ieteikt: ieteikt Draugiem.lv ieteikt Facebook ieteikt Twitter ieteikt GooglePlus ieteikt LinkedIn ieteikt Pinterest nosūtīt uz e-pastu


Atvērt izvēlni (vietnes karte)
Latvijas Neredzīgo biedrība sociālajos tīklos:
Lapas beigas.

2020 © Latvijas Neredzīgo biedrība | mājas lapas teksta versija ekrānlasošām programmām, pārslēgties uz pilno mājas lapas versiju