Latvijas Neredzīgo biedrība, teksta versija

Pārslēgties uz pilno mājas lapas versiju
Atvērt izvēlni (vietnes karte) vai meklēt vietnē:

Baltā spieķa dienas lieluzvedums Rēzeknē, Latgales vēstniecībā "Gors"

Jaunumi

14. oktobris 2017, plkst. 15:00
Baltā spieķa dienas lieluzvedums Rēzeknē, Latgales vēstniecībā "Gors"
Foto: Solvita Daņilova

„Katram ceļam sava sirds"

Šis ir stāsts par ceļu... Par fizisko ceļu, kuru ejam, un garīgo, kas mūsos. Ikviens ceļš ir izaicinājums un turpinājums. Tas māca mūs būt drosmīgiem, redzīgiem un mīlošiem.

Uzveduma dalībnieki no Balviem ar zviedru rakstnieces Selmas Lāgerlēvas leģendu „Bēgšana uz Ēģipti" aicinās skatītājus uz ceļojumu tālajos laikos – Austrumzemes tuksnesī, kur ceļš ir patvērums un glābiņš. Savukārt, Cēsu, Daugavpils un Rīgas dalībnieki "ceļos" tepat, pa Latvijas ceļiem, un kopā ar Imanta Ziedoņa dzeju vēlreiz pierādīs, ka Latvija ir brīnumskaista zeme. Mazliet sentimentāla un tomēr – lieliska!

2017. gada 14.oktobrī, plkst. 15.00, Latgales vēstniecības „Gors" mazajā zālē „Zīdaste" norisināsies šī literāri muzikālā uzveduma pirmizrāde, kuras režisore ir Inese Vanaga, bet dalībnieki- biedri no LNB.

Laipni gaidīti!


Ieteikt: ieteikt Draugiem.lv ieteikt Facebook ieteikt Twitter ieteikt GooglePlus ieteikt LinkedIn ieteikt Pinterest nosūtīt uz e-pastu


Atvērt izvēlni (vietnes karte)
Latvijas Neredzīgo biedrība sociālajos tīklos:
Lapas beigas.

2020 © Latvijas Neredzīgo biedrība | mājas lapas teksta versija ekrānlasošām programmām, pārslēgties uz pilno mājas lapas versiju