Latvijas Neredzīgo biedrība, teksta versija

Pārslēgties uz pilno mājas lapas versiju
Atvērt izvēlni (vietnes karte) vai meklēt vietnē:

Izveidots jauns atbalsta telefons cilvēkiem ar hroniskām slimībām

Jaunumi

Izveidots jauns atbalsta telefons cilvēkiem ar hroniskām slimībām

Turpmāk cilvēkiem ar hroniskām slimībām, kā arī ikvienam, kas jūtas apjucis veselības aprūpes sistēmā un izmaiņās, kuras radījuši ar Covid-19 saistītie ierobežojumi, būs pieejams atbalsta telefons, uz kuru piezvanot var saņemt mutisku konsultāciju.

Kā aģentūru LETA informēja Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas "Sustento" pārstāve Irīna Meļņika, pakalpojums tapis sadarbībā ar Pasaules Veselības organizāciju un Veselības ministriju.

Organizācijas skatījumā, lai arī sabiedrībai tiek sniegts šķietami daudz informācijas par krīzes situācijas radītajām izmaiņām, tā nesasniedz visus, kam tā būtiski nepieciešama. Lielākā daļa piedāvāto skaidrojumu pieejama interneta vidē, tomēr Latvijā vēl aizvien daudzi cilvēki internetu tik plaši nelieto vai arī neorientējas tajā pietiekami labi. Tāpēc telefona konsultācijās netiks norādīts uz informācijas pieejamību tikai interneta mājas lapās, bet gan būs iespējams saņemt jau konkrētu skaidrojumu.

Atbalsta telefons "200 13 797" darbojas katru darba dienu no plkst.10 līdz 17.

Informāciju sagatavoja: TVnet
Informāciju publiceja: Inese Kaktiņa


Ieteikt: ieteikt Draugiem.lv ieteikt Facebook ieteikt Twitter ieteikt GooglePlus ieteikt LinkedIn ieteikt Pinterest nosūtīt uz e-pastu


Atvērt izvēlni (vietnes karte)
Latvijas Neredzīgo biedrība sociālajos tīklos:
Lapas beigas.

2020 © Latvijas Neredzīgo biedrība | mājas lapas teksta versija ekrānlasošām programmām, pārslēgties uz pilno mājas lapas versiju