Latvijas Neredzīgo biedrība, teksta versija

Pārslēgties uz pilno mājas lapas versiju
Atvērt izvēlni (vietnes karte) vai meklēt vietnē:

Video no iespēju dienas "Saredzi iespējas", Esplanādē

Jaunumi

Video no iespēju dienas "Saredzi iespējas", Esplanādē
6. augustā, Esplanādē pie Rīgas pieminekļa norisinājās Latvijas Neredzīgo biedrības organizētā iespēja dienu "Saredzi iespējas", kas tika organizēta projekta "Informācijas tīkls" ietvaros. 
Iespēju dienas
 rezultātā ir tapis informatīvs video par Latvijas Neredzīgo biedrību un sadarbības organizācijām - Latvijas Neredzīgo Sporta Savienību, Latvijas Neredzīgo biedrības Rehabilitācijas centru, Latvijas Neredzīgo biedrības žurnālu ROSME, Servisa suņu biedrību TEODORS, Latvijas Neredzīgo bibliotēku un Strazdumuižas internātvidusskolu- attīstības centru vājredzīgiem un neredzīgiem. 

Sagatavo video skates šeit: 
Iespēju dienas “Saredzi iespējas” video materiālu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem, šī informācija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par tā saturu atbild Latvijas Neredzīgo biedrība.


Tekstu sagatovoja un publicēja Madara Kalniņa 
Ieteikt: ieteikt Draugiem.lv ieteikt Facebook ieteikt Twitter ieteikt GooglePlus ieteikt LinkedIn ieteikt Pinterest nosūtīt uz e-pastu


Atvērt izvēlni (vietnes karte)
Latvijas Neredzīgo biedrība sociālajos tīklos:
Lapas beigas.

2019 © Latvijas Neredzīgo biedrība | mājas lapas teksta versija ekrānlasošām programmām, pārslēgties uz pilno mājas lapas versiju