Latvijas Neredzīgo biedrība, teksta versija

Pārslēgties uz pilno mājas lapas versiju
Atvērt izvēlni (vietnes karte) vai meklēt vietnē:

Tiflotehnikas nodaļa piedalās konferencē "Cilvēku ar redzes invaliditāti iekļaušana sabiedrībā - veicinošie un traucējošie faktori" .

Pakalpojumi / Tiflotehnika

Tiflotehnikas nodaļa piedalās konferencē "Cilvēku ar redzes invaliditāti iekļaušana sabiedrībā - veicinošie un traucējošie faktori" .
Š.g.15.oktobrī Latvijas Neredzīgo biedrība organizēja Sabiedrības integrācijas fonda atbalstīta projekta "Informācijas tīkls" ietvaros konferenci "Cilvēku ar redzes invaliditāti iekļaušana sabiedrībā - veicinošie un traucējošie faktori" , kurā piedalījās arī Tiflotehnikas nodaļas darbinieki.

Konferences viens no galvenajiem mērķiem bija iepazīstināt cilvēkus, kuru klienti  ir personas ar funkcionāliem redzes traucējumiem, ar jaunajām tehnloģijām,  specializētiem tehniskajiem palīglīdzekļiem un iespējām savu klientu dzīves kvalitātes uzlabošanai.

Klātesošie tika iepazīstināti ar specializēto tehnisko palīglīdzekļu klāstu, tehnisko palīglīdzekļu saņemšanas kārtību kā arī bija iespēja apskatīt tehniskos palīglīdzekļus klātienē, lai labāk izprastu kā šādi palīglīdzekļi darbojas,Ieteikt: ieteikt Draugiem.lv ieteikt Facebook ieteikt Twitter ieteikt GooglePlus ieteikt LinkedIn ieteikt Pinterest nosūtīt uz e-pastu


Atvērt izvēlni (vietnes karte)
Latvijas Neredzīgo biedrība sociālajos tīklos:
Lapas beigas.

2024 © Latvijas Neredzīgo biedrība | mājas lapas teksta versija ekrānlasošām programmām, pārslēgties uz pilno mājas lapas versiju