Latvijas Neredzīgo biedrība, teksta versija

Pārslēgties uz pilno mājas lapas versiju
Atvērt izvēlni (vietnes karte) vai meklēt vietnē:

Ziemassvētki projekta "Proti un dari" jauniešiem

Par biedrībuJauniešiem

Ziemassvētki projekta "Proti un dari" jauniešiem

Ziemassvētki ir tas laiks, kad visvairāk vēlamies pateikties saviem tuvajiem un mīļajiem visapkārt. Paraugamies, kas gada laikā ir izdarīts un raugamies apņēmības pilni Jaunajā gadā.

Šis gads bijis ļoti darbīgs un jaunumiem bagāts. Jauni sasniegumi, jaunas ieceres, jauni draugi. Īpašs šis gads bija jauniešiem no projekta „Proti un dari”, kura ietvaros viņiem bija iespēja sanākt kopā un gūt jaunas zināšanas. Kā jau mēs labi zinām, par labiem darbiem Ziemassvētkos rūķis atnes dāvanas, bet par sliktiem žagarus. Jauniešiem bija tikai dāvanas. Žagari, lai paliek citiem.

19.decembra pēcpusdienā pie skaisti rotātas eglītes un klāta svētku galda rūķis bija klāt ar lielo dāvanu maisu. Gaisā virmoja patīkams satraukums. Visi jaunieši bija izpildījuši mājas darbu- iemācījušies dziesmiņas vai dzejolīšus. Un, cik labi tas viss skanēja! Viens otram palīdzējām kā mācēdami. Ģitāras spēles pavadījumā dziedājām dziesmas, mielojāmies ar svētku cienastu un labi jutāmies viens otram blakus.

Īpašs paldies no rūķa jauniešu projekta mentoriem Baibai Briģei, Taigai Alpei, Ausmai Citovičai un Lienei Šternbergai. Paldies par iejūtību, draudzīgu plecu, sapratni un sirds siltumu, ko sniedzat saviem jauniešiem.

Tik pat silts paldies programmu vadītājiem Lilitai Kļaviņai un Denisam Vatjkovičam, kuri stingri tur grožos projekta gaitu.

Lai izdodas arī Jaunajā gadā labie darbi!

Fotogalerija


Ieteikt: ieteikt Draugiem.lv ieteikt Facebook ieteikt Twitter ieteikt GooglePlus ieteikt LinkedIn ieteikt Pinterest nosūtīt uz e-pastu


Atvērt izvēlni (vietnes karte)
Latvijas Neredzīgo biedrība sociālajos tīklos:
Lapas beigas.

2019 © Latvijas Neredzīgo biedrība | mājas lapas teksta versija ekrānlasošām programmām, pārslēgties uz pilno mājas lapas versiju