Latvijas Neredzīgo biedrība, teksta versija

Pārslēgties uz pilno mājas lapas versiju
Atvērt izvēlni (vietnes karte) vai meklēt vietnē:

Strazdumuižas Drāmas un dzejas teātrim 70!

Par biedrībuStrazdumuižas klubsPasākumu kalendārs

3. novembris 2018, plkst. 15:00
Strazdumuižas Drāmas un dzejas teātrim 70!

Ir pagājuši 70 gadi kopš Strazdumuižas kluba vēsturē savu vārdu ierakstījis Strazdumuižas Drāmas un dzejas teātris. Gada skaitlis ir gana ievērojams, lai 3. novembra pēcpusdienā plkst. 15.00 (Strazdumuižas klubā, Braila ielā 4) mēs tiktos ar saviem skatītājiem un draugiem teātra jubilejā. Neatklājot vakara programmu pilnībā, varam vien ieminēties, ka tas būs lidojums. Ja saka, gadi skrienot vēja spārniem, tad aicinām visus kopīgā lidojumā, kad pacelsimies pāri gadiem.

Ieskatīsimies režisoru paveiktajā, aktieru komandā, spilgtāko izrāžu kaleidoskopā, dalīsimies atmiņās par aizgājušo gadu izrādēm un ieskicēsim jaunās, topošās izrādes fragmentu.

Vakara gaitā atklāsim noslēpumu, kas kolektīvu visus šos garos gadus saturējis kopā – tā ir mīlestība uz teātri, spēlesprieks un savstarpējs atbalsts. Svētku programmā ieskanēsies arī humors un liriskas notis.

Kā vienmēr arī dziedāsim  - par teātri, par mīlestību un lidošanu, jo esam taču Strazdumuižā, kuras nosaukumā ir visur esošie dziedātājputni – melnie strazdi.

Laipni aicināti un mīļi gaidīti!

Ar sveicieniem,
Inese Vanaga


Ieteikt: ieteikt Draugiem.lv ieteikt Facebook ieteikt Twitter ieteikt GooglePlus ieteikt LinkedIn ieteikt Pinterest nosūtīt uz e-pastu


Atvērt izvēlni (vietnes karte)
Latvijas Neredzīgo biedrība sociālajos tīklos:
Lapas beigas.

2019 © Latvijas Neredzīgo biedrība | mājas lapas teksta versija ekrānlasošām programmām, pārslēgties uz pilno mājas lapas versiju