Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Strazdumuižas TO projekta "Būt Strazdumuižā!" aktualitātes

Par biedrībuTeritoriālās organizācijas un juridiskie biedriStrazdumuižas TO

30. septembris 2018, plkst. 10:00Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros atbalstītā Strazdumuižas teritoriālās organizācijas projekta „Būt Strazdumuižā!” ietvaros 18.07.2018. notika darba grupas sanāksme ar  Ati Ķeņģi - SIA "Aguacate" vadītāju.

Aktīvs, entuziasma pilns puisis, kuram ir pieredze dažādu orientēšanās sacensību organizēšanā.
 Darba grupā piedalījās arī mūsu aktīvisti, sporta mīlētāji – Kaspars Biezais, Andris Kalniņš, Marija Čivčiša, Velta Puikevica u.c.

Sanāksmē vienojāmies par orientēšanās sacensību norises laiku, vietu, komandu sastāvu un dažādām ar organizatoriskiem jautājumiem saistītām lietām. Tika apspriesti dažādi risinājumi, kā varētu veidot kontrolpunktus, lai ikvienam dalībniekam būtu interesanti un iespēja tos iziet (atrisināt). Apspriedām dažādus risinājumus, kā efektīvāk apzināt un iesaistīt apkaimes iedzīvotājus piedalīties šajā aktivitātē. Darba grupa apsprieda arī nepieciešamos cilvēkresursus un materiālus, kas būtu nepieciešami, lai orientēšanās sacensības notiktu bez aizķeršanās.

Tā kā mēs jau aktīvi gatavojamies šim notikumam, tāpēc jau laicīgi aicinām Jūs ar ģimeni un draugiem ieplānot savu laiku ierasties sportiskā garā 


svētdien, 30.septembrī plkst. 10:00
Strazdumuižas Neredzīgo ciematā pie estrādes (Braila iela 5, Rīga)

un nodoties mūsu projekta aktivitātēm,
lai būtu gan prieks Jums, gan mums! Iepazīsiet apkārtni, jaunus cilvēkus, varbūt pat atradīsiet sev labāko daugu – kaimiņu vai tuvumā esošu personu, bet pats galvenais - būsiet kustībā un jautri pavadīsiet laiku!

Par pieteikšanos, komandu sastāvu un cita informācija sekos drīz – jau augusta mēnesī.