Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Būsim aktīvi kopā!

Projekti › Realizētie projekti

Būsim aktīvi kopā!
Projekts ir realizēts
Projekta "Būsim aktīvi kopā" laikā 6 Latvijas pilsētās 5 mēnešu garumā tiks organizētas pielāgotās sporta un tūrisma nodarbības. Katra pilsēta sūtīs 10 aktīvākos nodarbību apmeklētājus piedalīties Sporta dienā, Mālpilī.
Projekta "Būsim aktīvi kopā" laikā 6 Latvijas pilsētās 5 mēnešu garumā tiks organizētas pielāgotās sporta un tūrisma nodarbības, kuras kopumā apmeklēs vairāk kā  90 LNB biedri un atbalsta personas.  No 01.05.2019. līdz 20.09.2019. 6 pilsētās un 7 LNB TO (Cēsu TO, Daugavpils TO, Balvu TO, Rēzeknes TO, Jūrmalas TO, Rīgas pilsētas TO un Strazdumuižas TO ) tiks organizētas pielāgotas sporta un tūrisma nodarbības. Katrā pilsētā nodarbībās piedalīsies 15 cilvēku grupa - LNB biedri un atbalsta personas, Rīgas pilsētas TO un Strazdumuižas TO organizēs apvienotas nodarbības, no katra TO nodarbībās piedalīsies 8 dalībnieki. Nodarbības vadīs sporta treneri vai fizioterapeiti, 1 stunda, 2 reizes nedēļā, kopumā 40 nodarbības. Nodarbību mērķis ir uzlabot vispārējo veselības stāvokli dalībnieku vidū un sagatavot viņus Sporta dienā paredzētajām sporta un tūrisma aktivitātēm, ievērojot  iepriekš izstrādātas vadlīnijas. Papildus vadlīnijām nodarbību vadītāji strādās ar katru dalībnieku individuāli, izvērtējot katra dalībnieka iespējas un nepieciešamības. Nodarbībās būs sagatavošanās posms līdz sporta dienai (32 nodarbības) ar uzsvaru uz vadlīnijām. Pēc tās ir paredzētas 8 nodarbības ar uzsvaru uz grupas individuālajām vēlmēm.  
Katra pilsēta no nodarbību apmeklētājiem izvēlēsies 10 aktīvākos, kas savu pilsētu pārstāvēs Sporta dienā, Mālpilī, viesu namā "Vidzemes pērle". Sporta diena norisināsies no 23. līdz 25. augustam. Tajā piedalīsies 7 komandas - 6 komandas no nodarbību dalībniekiem un viesu komanda, ko veidos Liepājas Neredzīgo Sporta klubs "Ezerkrasts".


Projekts tiek finansēts A/S "Latvijas valsts meži" Sociālās palīdzības programmas ietvaros, ko administrē Fonds Ziedot.lv Kontaktinformācija

Madara Kalniņa

29234033
projekti.lnb@gmail.com

Būsim aktīvi kopā! aktualitātes: