Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Būt Strazdumuižā!

Projekti › Realizētie projekti

Būt Strazdumuižā!
Projekts ir realizēts

Ilgums: 1. jūlijs 2018 - 31. oktobris 2018

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros

LNB Strazdumuižas TO  līdz 31.10.2018.  norit projekts „ Būt Strazdumuižā!”.

Viens no projekta mērķiem ir izgatavot un uzstādīt piecus informatīvo norāžu stabus. Tie tiks uzstādīti Strazdumuižas ciemata apkaimes aktīvākajos punktos pie attiecīgajām institūcijām, tas palīdzēs orientēties ciemata teritorijā.

Tāpēc 05.07.2018. notika pirmā projekta darba grupas sapulce, kurā piedalījās pārstāvji no Strazdumuižas ciemata apkaimē esošajām institūcijām: LNB Centrālās valdes, LNB  Rehabilitācijas centra, LNB Strazdumižas kluba, LNB Rīgas pilsētas organizācijas, LNB Strazdumuižas teritoriālās organizācijas, SIA Strazdumuiža (namu apsaimniekotājs).

Sapulcē tika apspriesti jautājumi par projekta gaitu un norāžu stabiem. Tika pieaicināts pārstāvis no SIA „Latsign”, kurš sniedza ieteikumus un informāciju par norāžu stabu tehnisko pusi, kā arī dažādas nianses ko vajadzētu ņemt vērā. Pārstāvis iepazīstināja ar norāžu zīmju reālo izskatu – apskatījām, aptaustījām, tas ļāva mums saprast zīmju reālo lielumu un piedomāt pie teksta daudzuma, kuru plānots norādīt uz šīm zīmēm.

Darba grupa vienojās par visiem saprotamiem institūciju nosaukumiem, kas tiks attēloti uz norāžu zīmēm. Vienojās par zīmju izvietojumu un tālākām darbībām, kas jāveic, lai tas tiktu paveikts.

 

Būt Strazdumuižā! aktualitātes: