Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Erasmus + jauniešu apmaiņas projekts "Nebaidies tumsā uzdrīkstēties"

Projekti › Realizētie projekti

Projekts ir realizēts
Veicināt Latvijas un Zviedrijas jauniešu ar redzes traucējumiem sadarbību, mācīšanos vienam no otra un līdzdalības veicināšanu savās neredzīgo kopienās un sabiedrībā kopumā.

Ilgums: 1. marts 2019 - 31. augusts 2019

Projekts "Nebaidies tumsā uzdrīkstēties" tiek finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūraEiropas Savienības programma Erasmus +Unga Med Synnedsättning US UYD

"Nebaidies tumsā uzdrīkstēties" ir "Erasmus + jauniešu apmaiņas" projekts, kas tiek īstenots sadarbībā ar Zviedrijas organizāciju Unga med synnedsättning. 

Projekta mērķis ir veicināt Latvijas un Zviedrijas jauniešu ar redzes traucējumiem sadarbību, mācīšanos vienam no otra un līdzdalības veicināšanu savās neredzīgo kopienās un sabiedrībā kopumā. 

Projekta laikā no 9. līdz 15. jūnijam, viesu namā "Mežrozes" Latvijā norisināsies jauniešu apmaiņa, kur piedalīsies 10 neredzīgi jaunieši no Zviedrijas un 10 neredzīgi jaunieši no LNB.
Projekta dalībnieki - neredzīgie jaunieši ir vecumā no 18 līdz 30 gadiem. 
Papildus jauniešiem no katras valsts tiks izvēlēts grupas līderis, kam nav noteikts vecuma ierobežojums. Grupas līdera pienākums ir iesaistīties aktivitāšu plānošanā un īstenošanā. Grupas līderi ir brīvprātīgie, kas projekta īstenošanas rezultātā gūs neatsveramu pieredzi aktivitāšu organizēšanā, projekta īstenošanā un atskaišu sagatavošanā. 


Pirms jauniešu apmaiņas, no 4. līdz 7. aprīlim Latvijā notiks plānošanas vizīte, kur piedalīsies abu valstu grupas līderi un atbalsta personas.   Plānošanas vizītes laikā grupas līderi kopā ar organizāciju pārstāvjiem izstrādās jauniešu apmaiņas programmu un aktivitāšu plānu. 
Kontaktinformācija

Madara Kalniņa

29234033
projekti.lnb@gmail.com

Erasmus + jauniešu apmaiņas projekts "Nebaidies tumsā uzdrīkstēties" aktualitātes: