Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Informācijas tīkls

Projekti › Realizētie projekti

Informācijas tīkls
Projekts ir realizēts
: Informēt sabiedrību, ārstus, sociālos darbiniekus un citus par Biedrības darbu un sniegtajām iespējām cilvēkiem ar redzes traucējumiem.

Sabiedrības integrācijas fonds

Neraugoties uz Biedrības ilglaicīgumu un nepārtraukto informācijas nodrošināšanu dažādos veidos (bukleti, sociālie tīkli, kampaņas, u.c.) vēl joprojām ir situācijas, kad cilvēki ar redzes traucējumiem nesaņem informāciju par savām tiesībām un iespējām. Savas jomas profesionāļi reti informē cilvēkus ar redzes traucējumiem  par Biedrību un tās sniegtajiem valsts apmaksātajiem pakalpojumiem, tāpat reti tiek izdalīti Biedrības izstrādātie informatīvie bukleti. Šāda situācija ir novērojama gan ģimenes ārstu, gan acu ārstu vidū, kā arī VDEĀVK līmenī.  Sociālais dienests ir slikti informēts par cilvēka ar redzes invaliditāti iespējām un tiesībām, par spīti visām informatīvajām kampaņām un organizētajiem semināriem. Sociālā dienesta darbinieki ne vienmēr spēj sniegt atbilstošu palīdzību cilvēkiem ar redzes traucējumiem, kas pie viņiem griežas. Pie pēkšņa vai pakāpeniska redzes zuduma, cilvēki nezina kur vērsties pēc palīdzības un ar ko sazināties, viņi jūtas izolēti un pamesti.  Šādi cilvēki nesaņem informāciju par Biedrības sniegto pakalpojumu gan sociālās rehabilitācijas, gan tiflotehnikas jomā.

Lai uzlabot esošo situāciju un radītu lielāku informācijas pārklājumu, Biedrība, sadarbojoties ar saviem juridiskajiem biedriem un sadraudzības organizācijām,  organizēs sabiedrības informētības kampaņu 6.augustā, Esplanādē par godu starptautiskajai suņu pavadoņu dienai  un konferenci Baltā spieķa dienā, kur būs aicināti piedalīties ārsti, sociālie darbinieki, valsts un pašvaldību iestāžu pārstāvji un citu organizāciju pārstāvji no visas Latvijas.
Kontaktinformācija

Madara Kalniņa

29234033
projekti.lnb@gmail.com

Informācijas tīkls aktualitātes: