Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Jaunu sociālo pakalpojumu ieviešana cilvēkiem ar redzes traucējumiem

Projekti › Realizētie projekti

Jaunu sociālo pakalpojumu ieviešana cilvēkiem ar redzes traucējumiem
Projekts ir realizēts
Nometne par nodarbinātību, izglītību un aktīvu dzīvesveidu jauniešiem ar redzes traucējumiem

Ilgums: 16. jūlijs 2018 - 30. septembris 2018

No 2018.gada 3.-7.septembrim Latvijas Neredzīgo biedrība sadarbībā ar SIA „LNB Rehabilitācijas centrs” īstenos Labklājības ministrijas finansētā konkursa “Nevalstisko organizāciju projektu īstenošana labklājības jomā 2018.gadam” projektu „Jaunu sociālo pakalpojumu ieviešana cilvēkiem ar redzes traucējumiem”, kas sevī ietvers nometni jauniešiem no 18-35 gadiem piecu dienu garumā.

Rehabilitācijas speciālisti ar ilggadēju pieredzi šajā jomā izstrādājuši dienas plānu jauniešiem ar redzes traucējumiem nodarbinātības un izglītības veicināšanas jomā. Lai šo programmu padziļinātāk izpētītu praksē, rehabilitatori nometnē piecu dienu garumā darbosies ar mērķa grupu un īstenos šos sastādītos dienas plānus. Atsevišķi tiks piesaistīti dažādu jomu speciālisti, kuri dalīsies ar mērķa grupas dalībniekiem ar savām zināšanām: tie būs psihologi, uzņēmēji, karjeras konsultanti, aktīva dzīvesveida veicinātāji un citi speciālisti. Nometnē mērķa grupas dalībniekiem sociālo rehabilitētāju un speciālistu uzraudzībā tiks sniegtas zināšanas par nodarbinātības veicināšanu, jo īpaši par darba iespējām sociālās uzņēmējdarbības jomā un aktīvu, veselīgu dzīvesveidu. Tāpat sociālie rehabilitētāji konsultēs un apmācīs nometnes dalībniekus mobilitātes, pašaprūpes un mājsaimniecības jautājumos, lai mērķa grupas dalībnieks patstāvīgi spēj pieņemt lēmumus, orientēties apkārtējā vidē un konkurēt darba tirgū.

Kā pārsteigums jauniešiem nometnē ieradīsies kāda sabiedrībā labi zināma persona, lai šos jauniešus kārtīgi nomotivētu un iedrošinātu rīkoties, lai sasniegtu savus mērķus. Tāpat tiks organizēta vienas dienas orientēšanās slēpņu spēle Cēsu pilsētas centrā.

 

Kontaktinformācija
Sandra Smona Sandra Smona
+37128880203
sandra.smona@gmail.com

Jaunu sociālo pakalpojumu ieviešana cilvēkiem ar redzes traucējumiem aktualitātes: