Latvijas Neredzīgo biedrība, teksta versija

Pārslēgties uz pilno mājas lapas versiju
Atvērt izvēlni (vietnes karte) vai meklēt vietnē:

"Pielāgotas ierakstu studijas izveide"

Projekti › Aktuālie projekti

"Pielāgotas ierakstu studijas izveide"
Projekta mērķis ir sniegt palīdzību bērniem un pieaugušajiem ar īpašām vajadzībām

Ilgums: 1. marts 2020 - 30. novembris 2020

 Projekta ietvaros tiks izveidota  vājredzīgiem un neredzīgiem cilvēkiem pielāgota skaņu studijas telpa, kā arī pielāgota nokļūšana līdz telpai un pati telpa vājredzīgiem un neredzīgiem cilvēkiem.  Papildu tiks pielāgots arī gaitenis, kas ved uz telpu.
Sīkie remontdarbi, tai skaitā elektroinstalāciju darbi ir plānoti veikt no 2020. gada maija līdz 2020. gada jūnija beigām. Sīko remontdarbu laikā vispirms tiks pārvilti elektrības vadi, lai tie atbilstu studijas izkārtojumam un vajadzībām, kā arī mainīts telpas apgaismojumu izkārtojums.  

Pēc sīko remontdarbu beigām, no jūlija sākuma līdz augusta beigām tiks iepirkta un uzstādīta skaņas ierakstu aparatūra.

Projekta ietvaros tiks iegādāta skaņu digitālā pults  (16 kanāli), nepieciešamie savienojuma vadi un kabeļi, 3 balss un instrumenti mikrofoni, skaņas pastiprinātājs, monitori (studijas, austiņas), trokšņu spēlētāji, dators un nepieciešamās programmas.

Biedrībā ir ļoti daudz radošu cilvēku, kas gan raksta dzeju, gan komponē mūziku. Daži no biedriem paši  mājas apstākļos strādā ar audio failu ierakstīšanu un apstrādi, studijas izveide dos iespēju audio failus apstrādāt kvalitatīvāk un profesionālāk.

 
 
 Projekts tiek īstenots "Pielāgotas ierakstu studijas ietvaros" ietvaros,
 Programmu finansē AS "Lattvenergo".

 

Kontaktinformācija

Marija Pičugina

26123107
projekti.lnb@gmail.com

Ieteikt: ieteikt Draugiem.lv ieteikt Facebook ieteikt Twitter ieteikt GooglePlus ieteikt LinkedIn ieteikt Pinterest nosūtīt uz e-pastu


Atvērt izvēlni (vietnes karte)
Latvijas Neredzīgo biedrība sociālajos tīklos:
Lapas beigas.

2021 © Latvijas Neredzīgo biedrība | mājas lapas teksta versija ekrānlasošām programmām, pārslēgties uz pilno mājas lapas versiju