Latvijas Neredzīgo biedrība, teksta versija

Pārslēgties uz pilno mājas lapas versiju
Atvērt izvēlni (vietnes karte) vai meklēt vietnē:

Sajūtas, kas tumsā skan

Projekti › Realizētie projekti

Sajūtas, kas tumsā skan
Projekts ir realizēts

Projekta finansētājs: Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departaments

Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departaments

Projekta mērķis ir radīt muzikālu-inovatīvu uzvedumu, kura galvenie dalībnieki būs cilvēki ar redzes invaliditāti. Šis muzikālais uzvedums tiks īstenots 5 mēnešu garumā un rezultāts- attīstošs, pamācošs, kvalitatīvs, inovatīvs un sociāli atbildīgs muzikālais uzvedums, kas tiks prezentēts plašai sabiedrības daļai. Šis muzikālais kopdarbs tiks radīts cilvēkiem ar redzes traucējumiem sadarbojoties ar jauniešiem no dažādām Rīgas izglītības iestādēm, kuri ikdienā ar mūziku ir uz „Tu”, ar profesionāliem mūzikas pedagogiem, dramaturgu, scenogrāfu, Latvijā zināmiem mūziķiem un kvalificētiem skaņu režisoriem.

Sākotnēji profesionāļi strādās ar muzikālā materiāla radīšanu, kas būs īpaši pielāgots personām ar redzes traucējumiem. Dažādi ritma veidi, skaņu variācijas, tehniski risinājumi un teātra māksla. Visas šīs prasmes tiks apkopotas metodiskā materiālā ar kura palīdzību tiks uzvests muzikālais uzvedums.

5 mēnešu garumā notiks intensīvi mēģinājumi uzveduma iestudēšanai 2 reizes nedēļā, 8 reizes mēnesī, kā arī lai optimizētu mācību procesu muzikālā uzveduma dalībniekiem, pirms pirmizrādes tiks organizēti intensīvi ģenerālmēģinājumi 5 dienu garumā, lai uzveduma dalībnieki izjustu telpu, skatuvi un sarastu ar tehnisko aprīkojumu, iemācītos uziet un noiet no skatuves. Mēģinājumi noslēgsies nedēļas nogalē ar uzveduma pirmizrādi plašai sabiedrības daļai. Pirmizrāde tiktu demonstrēta Latvijas Neredzīgo biedrības 90 gadu jubilejas pasākuma ietvaros, kā dāvana biedrībai un visiem atbalstītājiem.

Fotogalerija


Ieteikt: ieteikt Draugiem.lv ieteikt Facebook ieteikt Twitter ieteikt GooglePlus ieteikt LinkedIn ieteikt Pinterest nosūtīt uz e-pastu


Atvērt izvēlni (vietnes karte)
Latvijas Neredzīgo biedrība sociālajos tīklos:
Lapas beigas.

2019 © Latvijas Neredzīgo biedrība | mājas lapas teksta versija ekrānlasošām programmām, pārslēgties uz pilno mājas lapas versiju