Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Strazdumuižas Drāmas un dzejas teātra 70 gadu jubilejas sarīkojums

Projekti › Realizētie projekti

Strazdumuižas Drāmas un dzejas teātra 70 gadu jubilejas sarīkojums
Projekts ir realizēts
Veicināt teātra mākslu un iesakņot teātra tradīcijas starp cilvēkiem ar redzes traucējumiem. Popularizēt teātra mākslas veidu starp dažādām cilvēku grupām.

Ilgums: 31. augusts 2018 - 3. novembris 2018

Latvijas Neredzīgo biedrības Strazdumuižas Drāmas un dzejas teātris šogad svinēs savu 70 gadu jubileju, kuras ietvaros plānots prezentēt fragmentu no jauniestudējuma H.Gulbja lugas „Cīrulīši”, kas tiks gatavots arī skatei "Rīga spēlē teātri 2018".

Jubilejas sarīkojums notiks sestdien, 2018.gada 3. novembrī, pašu mājās - Strazdumuižas klubā.

Tajā aicināti piedalīties:
- LNB Cēsu teritoriālās organizācijas drāmas studija “Aina” (režisore Aina Karele),
- Aknīstes amatierteātris (režisore Veronika Papaurele),
- LNB Strazdumuižas kluba amatieru kolektīvi.

Īpaši godināti būs Strazdumuižas amatierteātra veterāni jeb goda viesi - Gunārs un Ausma Nereti, Gunārs Kleins, Antoņina Smirnova, Imants Smirnovs, Ausma Dimitrijeva un citi. Oficiālās svētku runas teiks pārstāvji no Latvijas Neredzīgo biedrības Centrālās valdes, RDIKSD, režisori no sadraudzības kolektīviem un citi. Sarīkojums tiks iemūžināts foto un video formātā.

Strazdumuižas Drāmas un dzejas teātris apvieno aktierus ar redzes traucējumiem. Teātra režisore ir Inese Vanaga, kura jau ilgus gadus ir kopā ar saviem aktieriem, iestudējot arvien jaunas izrādes. Jubilejas pasākuma laikā attēlotais fragments no lugas „Cīrulīši” tiks prezentēts ar skatuves dekorācijām, kuras šī projekta ietvaros gatavos paši teātra dalībnieki kopā ar brīvprātīgajiem palīgiem.

Strazdumuižas Drāmas un dzejas teātra 70 gadu jubilejas sarīkojums aktualitātes: