Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Balvu organizācija svin Latvijas 100-gadi

Par biedrību / Teritoriālās organizācijas un juridiskie biedri / Balvu TO

14. novembris 2018, plkst. 10:30
Balvu organizācija svin Latvijas 100-gadi

"Mēs Tevi mīlam, Latvija!"


Latvijas Neredzīgo biedrības

Balvu teritoriālās organizācijas

svētku sarīkojums Latvijas 100-gadei

trešdien, 2018. gada 14. novembrī, plkst. 10:30
Balvu muižā - Brīvības ielā 47, balvos


Programma:

10:30 - svētku atklāšana
10:40 - koncerts
11:20 - erudīcijas spēle "Mēs Tevi mīlam, Latvija!"
13:00 - saviesīgā daļa pie tējas un kafijas.

Organizē - Latvijas Neredzīgo biedrības Balvi teritoriālā organizācija

Balvos svin Latvijas simtgadi

Pāris dienas pirms mūsu dzimtenes lielajiem svētkiem Latvijas Neredzīgo biedrības Balvu TO biedri pulcējās, lai kopīgā svētku sarīkojumā «Mēs tevi mīlam, Latvija!» būtu kopā un atzīmētu to ar jautrām un interesantām aktivitātēm.

Kā parasti pasākums tika iesākts ar kopēju dziesmu — Latvijas himnu. Savus labos vārdus un apsveikumus klātesošajiem teica SIA «LNB rehabilitācijas centrs» Balvu filiāles vadītāja Gunta Zepa un LNB Balvu TO priekšsēdētāja Biruta Nagle. Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Balvu filiāles bibliotekāre Ilona Laicāne sniedza informāciju par Latvijas simtgades plānotajiem pasākumiem Balvos, Alūksnē un citviet Latvijā.

Pēc oficiālās pasākuma daļas sākās interesantās aktivitātes, kuras bija sagatavojuši svētku sarīkojuma vadītāji Linda un Indulis Bumbieris. Sākumā dalībnieki tika sadalīti trijās komandās ar uzdevumu — izdomāt komandas nosaukumu un izvirzīt līderus. Spēļu viktorīna tika veidota pēc pazīstamā šova «Es mīlu tevi, Latvija!» parauga. Tika izveidotas komandas Ašie, RELAKO un Zilo ezeru zeme. Komandām tika doti vairāki uzdevumi par tādām tēmām kā kino, Latvijas ģeogrāfija un novadi, senvārdi un populāru izpildītāju dziesmas. Aktivitāte noslēdzās ar «klusajiem telefoniem», kā arī augstāko kalnu, lielāko ezeru un dižkoku skaita noskaidrošanu.

Katrs biedrs bija paņēmis līdzi pa burciņai, kas katram sagatavota ziemas krājumiem, un katrs saņēma sev dāvanā arī burciņu, bet ne savu. Tur bija ievārījumi, sēnes, kompoti, želejas un citi gardumi. Tika pavadīta brīnišķīga diena! Kā atzina biedri, sarīkojums bija izdevies — varbūt nedaudz par garu, bet bija interesanti!

Māris Nedēļa saka: «Prieks, ka Latvijā ir labi cilvēki, kas dara un darbojas, to tad arī novēlu mūsu zemei — lai ir vairāk labo cilvēku, jo labais vairo labo!»

Dace Auziņa saka: «Latvija — lai kāda tā arī būtu, tā ir mūsu dzimtene, un par to mēs viņu mīlam!»

Sarīkojuma vadītāji saka sirsnīgu paldies ikvienam, kurš bija atnācis, jo tik kuplu biedru pulku, šķiet, pirmo reiz izdevās sapulcināt. Bet tas ir stimuls neapstāties pie šī un turpināt organizēt izklaidējoši izglītojošus pasākumus arī turpmāk.

Lai visiem sirsnīgi Latvijas dzimšanas dienas svētki! Uz tikšanos Balvos jau pavisam drīz!

Biruta Nagle, LNB Balvu TO priekšsēdētāja

 

Fotogalerija