Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Uģa Kuģa lekcija Strazdumuižā 13.decembrī plkst. 11.00

Par biedrībuTeritoriālās organizācijas un juridiskie biedriRīgas pilsētas TO

Uģa Kuģa lekcija Strazdumuižā 13.decembrī plkst. 11.00

Vēdiskās filosofijas un vēdiskās psiholoģijas konsultants Uģis Kuģis ar savām lekcijām spējis iedvesmot vairākus tūkstošus savus sekotājus. 2017.gada 13.decembrī plkst. 11.00 Braila ielā 5, 2.stāvā Uģis Kuģis projekta "Draugs draugam Strazdumuižā" ietvaros novadīs lekciju par iedrošinājumu, uzdrīkstēšanos, sapratni un sociālizēšanos. Mērķis ir veicināt Strazdumuižas redzīgo un vājredzīgo iedzīvotāju savstarpēju draudzīgu līdzdarbošanos un komunikāciju.  

Uģis Kuģis ir filozofijas pasniedzējs, vēdiskās psiholoģijas konsultants un līdz šim novadījis simtiem lekcijas. Spēj aiz sevis pulcēt desmitiem tūkstošus ar sekotājiem interneta vietnēs. Lektora pamattēmas ir savstarpējās cilvēku attiecības, motivācijas attīstīšana, līdzcietība un ticība sev. Šī lekcija vairos sapratni redzīgajai auditorijai par cilvēkiem ar invaliditāti. Lektors spēj iedvesmot un motivēt, vairot labestīgumu un sapratni.
Laipni gaidīti uz lekciju. Pieteikšanās pie LNB Rīgas pilsētas organizācijas vadītājas Lolitas Korjapinas zvanot: 29474225
Ieeja bez maksas.
Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.