Latvijas Neredzīgo biedrība, teksta versija

Pārslēgties uz pilno mājas lapas versiju
Atvērt izvēlni (vietnes karte) vai meklēt vietnē:

Strazdumuižas pūtēju orķestris

Par biedrību / Strazdumuižas klubs / Kolektīvi / Strazdumuižas pūtēju orķestris

Strazdumuižas Pūtēju orķestris

Strazdumuižas Pūtēju orķestris

Strazdumuižas pūtēju orķestris ir viens no vecākajiem pūtēju orķestriem Latvijā, tas dibināts 1900. gadā. Kolektīvam ir interesanta attīstības vēsture, tas spēlējis koncertos, zaļumballēs, bēru ceremonijās un citos pasākumos. 50 gadus - no 1945. līdz 1995. gadam - orķestri vadījis talantīgais neredzīgais mūzikas skolotājs multiinstrumentālists Voldemārs Sulainis. Viņa vadības laikā orķestris piedalījies dažāda mēroga festivālos un skatēs. Pat Latvijas labāko pūtēju vidū tika izcīnītas godalgotas vietas.

Tagad, kopš vadītājs ir Armands Ozols, repertuārs vairāk vērsts uz koncertdarbību, tiek apgūta daudzveidīga programma, kurā ietverti dažādu tautu komponistu un dažādu žanru darbi. 2010. gadā LNB populārās mūzikas festivālā ir iegūta žūrijas balva par labāko kolektīvo priekšnesumu. Lielākā daļa dalībnieku ir ar redzes traucējumiem, bet tajā ir daudz jauniešu. Kolektīvā bez vadītāja ir vēl 10 dalībnieki. Plašākos pasākumos piebiedrojas 4–5 vecbiedri. Kolektīvs ir mūsdienīgs un klausītāju ļoti iecienīts.

Mākslinieciskais vadītājs

Armands Ozols Armands Ozols
29109005
armandsozols@inbox.lv

Nodarbību laiki

Dažādos laikos un nedēļas dienās, atkarībā no dalībnieku iespējām.


Ieteikt: ieteikt Draugiem.lv ieteikt Facebook ieteikt Twitter ieteikt GooglePlus ieteikt LinkedIn nosūtīt uz e-pastu


Atvērt izvēlni (vietnes karte)
Latvijas Neredzīgo biedrība sociālajos tīklos:
Lapas beigas.

2024 © Latvijas Neredzīgo biedrība | mājas lapas teksta versija ekrānlasošām programmām, pārslēgties uz pilno mājas lapas versiju