Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Aprīlis- publicitātes mēnesis projektā "Proti un Dari"

Aktualitātes

Aprīlis- publicitātes mēnesis projektā "Proti un Dari"
Foto: Liene Šternberga

Lai iekustinātu pavasari un pastāstītu citiem par pieredzēto projekta PROTI un DARI īstenošanā , projekta PROTI un DARI komanda ir nolēmuši APRĪLI pasludināt par publicitātes mēnesi.

Tā galvenie uzdevumi ir informēt sabiedrību par projektā piedzīvoto, tai skaitā  aktivitātēm, iesaistīto atbalsta pakalpojumu sniedzēju, programmu vadītāju un mentoru pieredzi, jauniešu ieguvumiem, rezultātiem, kā arī  izplatīt  jaunu informāciju interneta vietnēs, lai piesaistītu jauniešus, kam varētu būt noderīga dalība projektā.
Ritvara mentore Liene Šternberga par Ritvaru teic tā:

Ritvars starp visiem puišiem ir “cietais rieksts”- personība, kura prasa rūpīgi izvērtēt komunikācijas veidus, lai veidotu sadarbību, kas balstīta uz uzticību un būtu iespējams kopīgiem spēkiem tiekties uz mērķi. Lai gan puiša labās īpašības slēpjas aiz bravūrīga tēla un nemitīgiem centieniem gūt uzmanību, Ritvars savā būtībā ir labsirdīgs un izpalīdzīgs.

Ritvars tiecas līdz mūsdienu tendencēm-viņu interesē jaunākās tehnoloģijas, interneta un datoru pasaule. Acīmredzami planšetdators Ritvara ikdienu padara krāsaināku, jo tas viņam līdz ir ik dienu. Puisi ļoti aizrauj arī mūzika. Projekta laikā Ritvars ieguvis pavisam taustāmu ieguvumu- ģitāru, ko Ziemassvētkos viņam sagādāja kāds svešinieks- labdaris, kuru uzrunāja Facebook ievietotā ziņa par puiša vēlmi apgūt ģitārspēli. Sociālajos tīklos ir spēks un brīnumi notiek. Ritvars ieguva kāroto instrumentu, kas šķiet ievērojami mainījis arī puiša ikdienas garastāvokli. Ritvars atzīst, ka bez ģitāras “Proti un dari’’ projekts devis daudz jaunas zināšanas par dažādām profesijām un sfērām. Puisis atklāj, ka ne visas nodarbības viņam šķita saistošas (lai gan sākotnēji domāja, ka tā būs), taču liela daļa nodarbju bija interesantas un gūtās zināšanas noteikti noderēs.

Liels prieks par Ritvara dzīvo interesi atkal doties ciemos pie mentora uz lauku mājām, lai piedalītos talkā un līdzētu dārza darbos. Ritvars gandrīz katru reizi tiekoties vai pārrunājot mēneša plānus, piemin, ka ļoti vēlas palīdzēt darbos “Zvaigžņu kalnu” mājās un šajos vārdos atklājas puiša labsirdīgā daba. Arī Ritvars vēlas darboties un būt lietderīgs, bet viņam ir savi noteikumi-darboties viņš var tikai vidē, kurā nejūt ne mazāko apdraudējumu un jūtas pašmotivēts.