Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Aprīlis- publicitātes mēnesis projektā "Proti un Dari"

Aktualitātes

Aprīlis- publicitātes mēnesis projektā "Proti un Dari"
Foto: Liene Šternberga
Lai iekustinātu pavasari un pastāstītu citiem par pieredzēto projekta PROTI un DARI īstenošanā , projekta PROTI un DARI komanda ir nolēmuši APRĪLI pasludināt par publicitātes mēnesi.

Tā galvenie uzdevumi ir informēt sabiedrību par projektā piedzīvoto, tai skaitā  aktivitātēm, iesaistīto atbalsta pakalpojumu sniedzēju, programmu vadītāju un mentoru pieredzi, jauniešu ieguvumiem, rezultātiem, kā arī  izplatīt  jaunu informāciju interneta vietnēs, lai piesaistītu jauniešus, kam varētu būt noderīga dalība projektā.
Daniela mentore Liene Šternberga par Danielu teic tā:

"Danielam “Proti un dari’’ projekts ir unikāla iespēja socializēties un paplašināt savu redzesloku caur dažādiem iespaidiem, ko sagādā notikumi, cilvēki un vides maiņa. Daniels ir kluss puisis ar savu iekšējo pasauli, kuru grūti izdibināt, taču tad, kad Daniels sēž zirga mugurā vai dzied zināmas dziesmas, viņa seja atplaukst platā smaidā un šajā mazajā mirklī dzīve ir izdevusies.

Pateicoties Daniela iesaistei projektā, puiša ceļi krustojušies ar mūzikas pasniedzēju Māru, kura ne tik sen savā dzīvē zaudējusi redzi, taču vēl aizvien savos 80 gados ir ļoti patstāvīga, zinātkāra, aktīva un liela mūzikas mīļotāja, tādēļ uzņēmusies Danielam iemācīt pamatus klavierspēlē. Liels prieks bija dzirdēt Māras novērojumus, kas saistīti ar Daniela progresu komunikācijā. Izmaiņas notiek lēni, taču, kas lēni nāk, labi nāk".