Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Baltā spieķa diena Jelgavā "Ieraugi citādāk!"

Aktualitātes

18. oktobris 2017, plkst. 13:00
Baltā spieķa diena Jelgavā "Ieraugi citādāk!"

Baltā spieķa dienā aicina uz pasākumu

 “Ieraugi citādāk!”

 

Atzīmējot starptautisko “Baltā spieķa dienu”, ikviens interesents aicināts apmeklēt informatīvi izglītojošo pasākumu “Ieraugi Citādāk”, lai vairāk iepazītu redzes invalīdu ikdienu, uzzinātu par sociālo uzņēmējdarbību un kopīgi radītu “Lielo bildi” 18. oktobrī pl. 13:00 Zemgales Reģionālajā informācijas centrā. Ieeja bez maksas.

 

“Ieraugi citādāk!” ir informatīvi izglītojošs pasākumus, kuru organizē Latvijas Neredzīgo biedrības Jelgavas teritoriālā organizācija sadarbībā ar biedrību “Kultūras un mākslas centrs “Nātre”” un Zemgales reģionālo kompetenču attīstības centru ar mērķi informēt, izglītot un lauzt stereotipus par redzes invalīdiem. Šis plānots kā neformāls pasākums, kura laikā iespēja iepazīties ar Jelgavas Neredzīgo biedrības biedriem, saprast, kā ir dzīvot ar mazinātu redzes atlikumu un tomēr būt radošam un ļauties savu talantu pilnveidei. Pasākuma laikā būs iespēja pielaikot simulācijas brilles, lai izprastu, kā pasauli “redz” neredzīgais, vājredzīgais un piedalīties radošajā darbnīcā “Lielās bildes” radīšanā kā simbolu, ka integrācija un sadarbība ir iespējama, ja vien tai ļaujas un apzinās tā nozīmīgumu.

 

Kopš 2016. gada LNB JTO biedri no Jelgavas, Bauskas un Rīgas piedalās projektā, kura laikā mācās dziedāt, gleznot, darboties ar mālu biedrības “Kultūras un mākslas centra “Nātre” līdzdalību. Šī projekta laikā radītos darbus tad arī varēs aplūkot šī pasākuma laikā, kā arī redzēt, kā “māksla” dzīvot tālāk, kļūstot par dizaina daļu īpaši košā kolekcijā “Es redzu tā\ Tumsa krāsās”. Iegādājoties krūzes ar projekta laikā radītajiem darbiem, ir iespēja atbalstīt ar ziedojumu radošo darbnīcu tālāku eksistēšanu un projekta pēctecību. Pasākuma laikā gaidāma tikšanās ar Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas pārstāvjiem. Būs arī muzikāli sveicieni no sadraudzības organizācijām un LNB Jelgavas teritoriālās organizācijas. Visi laipni aicināti!

 

Informācija:

LNB JTO\KMC “Nātre”

Ilze.makarova@inbox.lv

Mob: 29224867

Fotogalerija