Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Baltā spieķa dienas lieluzvedums Rēzeknē, Latgales vēstniecībā "Gors"

Aktualitātes

14. oktobris 2017, plkst. 15:00
Baltā spieķa dienas lieluzvedums Rēzeknē, Latgales vēstniecībā "Gors"
Foto: Solvita Daņilova

„Katram ceļam sava sirds"

Šis ir stāsts par ceļu... Par fizisko ceļu, kuru ejam, un garīgo, kas mūsos. Ikviens ceļš ir izaicinājums un turpinājums. Tas māca mūs būt drosmīgiem, redzīgiem un mīlošiem.

Uzveduma dalībnieki no Balviem ar zviedru rakstnieces Selmas Lāgerlēvas leģendu „Bēgšana uz Ēģipti" aicinās skatītājus uz ceļojumu tālajos laikos – Austrumzemes tuksnesī, kur ceļš ir patvērums un glābiņš. Savukārt, Cēsu, Daugavpils un Rīgas dalībnieki "ceļos" tepat, pa Latvijas ceļiem, un kopā ar Imanta Ziedoņa dzeju vēlreiz pierādīs, ka Latvija ir brīnumskaista zeme. Mazliet sentimentāla un tomēr – lieliska!

2017. gada 14.oktobrī, plkst. 15.00, Latgales vēstniecības „Gors" mazajā zālē „Zīdaste" norisināsies šī literāri muzikālā uzveduma pirmizrāde, kuras režisore ir Inese Vanaga, bet dalībnieki- biedri no LNB.

Laipni gaidīti!