Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Iespēja bez maksas saņemt kalendāru 2021. gadam Braila rakstā

Aktualitātes

Iespēja bez maksas saņemt kalendāru 2021. gadam Braila rakstā

Arī šī gada izskaņā Latvijas Neredzīgo biedrības Izdevniecības nodaļā netiks aizmirsts par tradīcijām. Kā jau vairākus gadus ierasts, nodaļā taps kalendāri nākamajam gadam Braila rakstā, kurus būs iespēja saņemt bez maksas.
Kalendārā iekļauta informācija par vārda dienām, svinamajām un atzīmējamām dienām, mēness fāzēm, saules lēktu, rietu un katras dienas kopējo garumu.
Lai saņemtu kalendāru, tam jāpiesakās, zvanot uz 67533887 vai rakstot e-pastu uz rosme@lnbiedriba.lv.
Bezmaksas kalendāru būs iespējams saņemt ar pasta starpniecību.

Atgādinām, ka joprojām notiek arī pieteikšanās žurnāla «Rosme» saņemšanai 2021. gadā.
Žurnālu bez maksas var saņemt personas ar redzes invaliditāti, kas aizpildījušas iesnieguma veidlapu un kopā ar invaliditātes apliecības kopiju nogādājušas to žurnāla «Rosme» redakcijā personīgi, ar pasta vai e-pasta starpniecību (dokumentam jābūt parakstītam ar drošu elektronisko parakstu).
Žurnālā, kas ik mēnesi nonāk pie lasītājiem, apkopota informācija par Latvijas Neredzīgo biedrības aktualitātēm, izmaiņām likumdošanā, kas skar personas ar redzes invaliditāti, notikumiem Latvijas Neredzīgo sporta savienībā, Latvijas Neredzīgo bibliotēkas grāmatu jaunumiem; tajā iekļauti arī personu ar redzes invaliditāti literārie darbi, dzīvesstāsti, intervijas, pārdomas un pētījumi.
Žurnāls «Rosme» iznāk palielinātā redzīgo rakstā, Braila rakstā, audio formātā kompaktdiskā un elektroniski, saņemot e-pastā HTML failu (īpaši piemērots lasīšanai balss sintēzes programmā) vai saiti uz audio ierakstiem, kas glabājas failu bibliotēkā. Lasītājs var izvēlēties vienu no piedāvātajiem žurnāla formātiem.
Iesniegums žurnāla saņemšanai pieejams redakcijā, Latvijas Neredzīgo biedrības Rehabilitācijas centrā, Tiflotehnikas nodaļā un teritoriālajās organizācijās. Tas atrodams arī šī raksta beigās kā pievienotais fails.