Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Jaunā rehabilitācijas centra atklāšana Braila ielā 10

Aktualitātes

29. jūnijs 2022
Jaunā rehabilitācijas centra atklāšana Braila ielā 10
29. jūnijā norisinājās Latvijas Neredzīgo biedrības Rehabilitācijas centra (turpmāk- LNB RC) atklāšanas svētki pēc ēkas renovācijas. Pasākuma laikā sanākušie viesi varēja aplūkot jaunās telpas un iepazīties ar piedāvāto pakalpojumu klāstu.

Katram klātesošajam tika sniegta iespēja ieskatīties reālās nodarbībās un aprunāties ar klientiem un viņu pasniedzējiem. LNB RC piedāvā uzlabot mentālo un fizisko veselību, iekļaujot tādus pakalpojumus kā psihologs, sporta aktivitātes, dažādas radošās nodarbes – klūgu pīšana, mākslas darbu un rotu veidošana, dejas un citas attīstošas nodarbības. Ir iespēja apgūt arī ikdienā nepieciešamās iemaņas, piemēram,  ēst gatavošanu un sevis aprūpi. LNB RC galvenie mērķi un uzdevumi ir saistīti ar neredzīgo cilvēku veiksmīgu iekļaušanu sabiedrībā un sociālajā dzīvē, piedāvājot saviem klientiem arī darba vietas savā struktūrā. Šī ir vienīgā institūcija Latvijā, kas sniedz sociālās rehabilitācijas pakalpojumus cilvēkiem ar redzes invaliditāti. 

Renovācijas darbi tika veikti ar Labklājības ministrijas atbalstu.

Fotogalerija