Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Rēzeknes filiālbibliotēka atklāj jaunu pasākumu ciklu „Viens no mums”

Aktualitātes

23. maijs 2019, plkst. 13:00
Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Rēzeknes filiālbibliotēka atklāj jaunu pasākumu ciklu „Viens no mums”

Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Rēzeknes filiālbibliotēka atklāj jaunu pasākumu ciklu „Viens no mums” – par cilvēkiem līdzās, par LNB biedriem – bibliotēkas lasītājiem.
23.maijā plkst.13.00  jaunā cikla pirmajā pasākumā bibliotēka aicina uz tikšanos ar interesantu, radošu personību, ilggadīgu Latvijas Neredzīgo biedrības biedri, čaklu grāmatu lasītāju un aktīvu pasākumu  dalībnieci Inesi Boļšakovu.

Inese Boļšakova, publicējusies ar pseidonīmu Ina Marks, , rokdarbniece, pašdarbības kolektīvu dalībniece, kolekcionāre, arī radošās literātu kopas „Latgales ūdensroze” dalībniece iepriecinās klātesošos gan ar jau publicēto dzeju, gan ar jauniem dzejoļiem, ar pirmo mēģinājumu uzrakstīt stāstu, kā arī pārlapos sava dzīvesstāsta lappuses, stāstīs savu hobiju un kolekciju stāstus.

Aicinām uz tikšanos ar daudzpusīgi radošu cilvēku mums blakus – vienu no mums!

Informāciju sagatavoja Ināra Zeltiņa,

Rēzeknes filiālbibliotēkas vadītāja
Tekstu publicēja Madara Kalniņa