Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Liepājas Neredzīgo biedrība aicina piedalīties "Veselības dienās pieaugušajiem ar invaliditāti 2019" šī gada augustā

Aktualitātes

Liepājas Neredzīgo biedrība aicina piedalīties "Veselības dienās pieaugušajiem ar invaliditāti 2019" šī gada augustā

Esi aktīvs un piesakies ,,Veselības dienām pieaugušajiem ar invaliditāti 2019”!

No 7. – 9.augustam sociālās rehabilitācijas un izziņas centrā lauku vidē ,,Dvēseles veldzes dārzs”, Ziemupē norisināsies ,,Veselības dienas pieaugušajiem ar invaliditāti 2019.” Tajās cilvēki ar dažāda veida invaliditāti trīs dienu garumā tiek aicināti piedalīties
īpaši rīkotās meistarklasēs par sekojošām tēmām:

 • veselīgs dzīvesveids un uzturs
 • garīgā veselība
 • teorētiskas un praktiskas zināšanas par veselīgu vingrošanu
 • pareiza nūjošana, peldēšana, riteņbraukšana, tai skaitā tandēm riteņbraukšana un trīsriteni pielāgotu cilvēkiem ar invaliditāti.

Tāpat ikvienam pasākuma dalībniekam būs iespēja piedalīties pielāgotās fiziskās aktivitātes
cilvēkiem ar invaliditāti:

 • vingrošana fizioterapeita vadībā
 • vingrošana sporta instruktora pilatēs vadībā
 • riteņbraukšana
 • nūjošana
 • peldēšana
 • orientēšanās
 • tūrisms

Visi pasākuma dalībnieki trīs dienu aktivitāšu ietvaros tiks nodrošināti ar bezmaksas ēdināšanu (brokastis, pusdienas un vakariņas, ieskaitot kafijas pauzi), kā arī ar nakšņošanu lielajā pasākuma teltī vai mazajās teltīs (pieejami būs arī guļammaisi).
Lūdzam visus interesentus pieteikties ,,Veselības dienām pieaugušajiem ar invaliditāti 2019” līdz š.g.20.jūlijam (ieskaitot), zvanot uz Liepājas Neredzīgo biedrības tālruni 26056026 (Jeļena vai Zanda) darba dienās no plkst.10:00 līdz 16:00.
Informējam, ka dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Priekšroku tiks dota tiem cilvēkiem ar invaliditāti, kuri pasākumā piedalīsies pirmreizēji.

Projekts notiek sadarbībā ar Liepājas pilsētas pašvaldību un  tiek īstenots SAM 9.2.4.2.Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja. Vesels. Aktīvs. Laimīgs” ietvaros.
Par saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.Tekstu publicēja Madara Kalniņa