Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Muzikālās brokastis Strazdumuižā

Aktualitātes

17. augusts 2018, plkst. 11:00
Muzikālās brokastis Strazdumuižā
Foto: Sandra Smona

2018.gada 17.augustā plkst. 11.00 gleznainajā Strazdumuižas ciematā (Braila ielā 5,Rīgā) notiks muzikālās brokastis brīvā dabā. Pasākums tiek organizēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmā  atbalstītā projekta „Zaļākai Rīgai” ietvaros.

Muzikālo brokastu viesmākslinieki būs Arta Gāgas trio- Artis Gāga (saksofons), Andris Buiķis (sitamie instrumenti), Kaspars Gulbis (akordeons). Pasākums notiks Strazdumuižas parkā, tādēļ apmeklētāji aicināti līdzi ņemt sedziņas, uzkodas un dzērienus. Ģimenēm ar bērniem droša vide. Pasākuma vietā būs nodrošināta iespēja apmeklēt labierīcības. Pēc pasākuma sekos dažādas aktivitātes bērniem Rīgas svētku ietvaros.
Ieeja pasākumā bez maksas.

Laipni aicināts ikviens interesents!