Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Noslēdzies projekts "RIDE2SHARE 2022"

Aktualitātes

Noslēdzies projekts "RIDE2SHARE 2022"

Veiksmīgi ir noslēdzies projekts “RIDE2SHARE 2022”, ko organizēja  Latvijas Neredzīgo biedrība (turpmāk tekstā LNB) sadarbībā ar Motoklubu “Nekādi Labie MC”.

 3. septembra rītā Braila ielā 3 pulcējās vairāk nekā 90 braucienu gaidošie dalībnieki un teju 120 motobraucēji ar saviem spēkratiem, kuri izrādīja iniciatīvu piedalīties šajā pasākumā. Rudens piedzīvojuma mērķis bija ne tikai sniegt iespēju cilvēkiem ar redzes traucējumiem doties izbraucienā ar motociklu, bet arī parādīt sabiedrībai, cik ļoti mēs visi esam klātesoši, varam viens otram palīdzēt un varam viens no otra arī ļoti daudz ko mācīties.

Neskatoties uz brīžiem mānīgajiem laikapstākļiem, visi dalībnieki tika nodoti katrs sava uzticamā motobraucēja rokās un, mūzikai no vairākiem spēkratiem skanot, līdzjutējiem ar telefonu kamerām gatavībā esot, no Strazdumuižas visi braucēji devās Upesciema stadiona virzienā. Spītējot lietum un krusai, devāmies izplānotajā ceļojumā pa dažadam pierīgas vietām. Dalībnieks Māris savos iespaidos minēja- sajūta esot bijusi, ka lietus lāses mirgo virs ķiveres aizvērtā aizsargstikla.

Upesciema stadionā dalībnieki un spēkratu saimnieki tika sagaidīti ar siltām pusdienām, tēju un kafiju, lai visi varētu sasildīties un varētu nodoties dejām, baudot grupas “DeLight” koncertu. Mūzikai fonā skanot, visiem sanākušajiem cilvēkiem bija iespēja arī piedalīties divu veidu stafetēs un uzspēlēt galda tenisu neredzīgajiem cilvēkiem “Šoudounu”. Aktivitātes notika pāros – motobraucējam kopā ar viņa līdzbraucēju, lai abiem būtu iespēja gan darboties komandā, gan papildināt vienam otru ar savām zināšanām un spējām. Veiklākie un veiksmīgākie dalībnieki saņēma diplomus un draudzības rokassprādzes, kas  simbolizēja šo veiksmīgo sadarbību gan pasākuma ietvaros, gan vērstu uzmanību uz tikpat veiksmīgu sadarbību mums visiem ikdienas dzīvē.

Dienas gaitā uzstājās arī pārstāvji no “Comedy Latvia” Aleksandrs Guzenko un Kalvis Troska, kuri ar lielisku humora devu, turpināja iepriecināt visus klātesošos. Kopīgi varējām pasmieties par Aleksandra attiecību pieredzi un Kalvja bērnības pieredzi zobārsta apmeklējumā.

Visi dalībnieki noslēgumā tika nogādāti atpakaļ satikšanās sākumpunktā pie LNB valdes ēkas, kur uzlādēti ar enerģiju un pozitīvajām emocijām, varēja doties mājup.

Liels paldies visiem dalībniekiem, kuri ļāvās šim piedzīvojumam un motobraucējiem, kuri iesaistījās, kā arī brīvprātīgajiem palīgiem, kuri rūpējās par ikviena apmeklētāja labsajūtu! Paldies sakām arī mūsu draugiem, Upesciema stadiona pārstāvjiem – par iespēju atstāt mūsu pēdu nospiedumus zālājā un atbalstu visa projekta laikā! Par pasākuma gardajām desiņām paldies arī gaļas pārstrādes uzņēmumam “Nākotne”!

Uz tikšanos "RIDE2SHARE 2023"!!!

Projekts tika līdzfinansēts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Foto: Māris Aleksejevs, Kaspars Riekstiņš, Anita Zeltiņa un "Nekādi labie MC".


Fotogalerija