Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Starptautiskā humanitārā misija „Dvēseles buras”

Aktualitātes

2. jūnijs 2018, plkst. 11:00
Starptautiskā humanitārā misija „Dvēseles buras”
Foto: Sandra Smona

Starptautiskā humanitārā misija „Dvēseles buras”- iztēlojies pasauli ar sociālo inovāciju starpniecību

Rīga: 2018.gada 1.-2. Jūnijs

Rīgas sporta burāšanas centrs

 

No 2018.gada 1.jūnija līdz 2018.gada 15.jūlijam Krievijā, Latvijā, Lietuvā, Polijā, Somijā, Zviedrijā un Igaunijā norisināsies piecpadsmitais humanitārās misijas „Dvēseles buras” etaps, kas tiek organizēts ar Valsts korporācijas „Rosatom” atbalstu. Okeāna katamarāna jūras ceļi vedīs pa maršrutu Rīga (Latvija) - Kaļiņingrada (Krievija). Ekspedīcijas sastāvā būs cilvēki ar veselības ierobežojumiem un invaliditāti no dažādiem Krievijas reģioniem un citām valstīm.

Komanda „Dvēseles buras” nodarbojas ar dažādu iekļaujošu pasākumu īstenošanu: jahtu ekspedīcijas un regates, sociāli kulturāli pasākumi piestātnēs, lai veidotu jaunu un pozitīvu modeli sadarbībā ar organizācijām, kas pārstāv cilvēkus ar dažādām invaliditātēm un pašiem cilvēkiem.

Kopš 2011.gada iekļaujošās komandas pabijušas četrpadsmit ekspedīcijās dažādos pasaules punktos. Misijas mērķis ir radīt starptautiski iekļaujošas organizācijas.

Šajā gadā Baltijas valstu pilsētās norisināsies tikšanās ar pārstāvjiem no iekļaujošajām jauniešu organizācijām un krievvalodīgi runājošajām organizācijām, kā arī ar darboņiem no valstiskām un sabiedriskām organizācijām.

Komandu vadīs Rīgas jahtkluba „AUDA” pārstāvis Uldis Mežulis, kurš ir vairākkārtējs starptautisko sacensību uzvarētājs. Šī projekta idejas iedvesmotājs un humanitārās ekspedīcijas vadītājs ir Oļegs Kolpaščikovs.

Komanda „Dvēseles buras” Rīgā plāno novadīt iekļaujošo regati, kuras ietvaros tiks organizēti gan praktiskas dabas, gan teorētiskas dabas uzdevumi burāšanas tiesneša virsvadībā, sacensības burāšanas sporta veidā, dažādas iekļaujošas, radošas aktivitātes un meistarklases, performances un iekļaujošais koncerts.

Programma:

1.jūnijs

Pasākums norisinās Rīgas sporta burāšanas centrā Matrožu ielā 7A

15.00-16.00  radošās nodarbības

16.00-18.00  treniņš uz ūdens

 

2.jūnijs

Pasākums norisinās Rīgas sporta burāšanas centrā Matrožu ielā 7A

11.00 Dalībnieku reģistrācija, satikšanās un iepzīšanās

12.00- 14.00  Sacensības, radošās meistarklases un performances

14.00- 15.00  Koncerts un dalībnieku apbalvošana

15.00- 16.00  Svinīgas pusdienas

16.00  Ekspedīcijas starts

 

Laipni gaidīts ikviens interesents gan skatītāja, gan dalībnieka lomā!

Detalizētāka informācija par pasākumu www.extrability.org/projects/sails-spirit/