Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Interjera dizainera asistents

Jauniešu organizācija / Izglītība

Mācību programma: Interjera dizainera asistents
Mācību vieta: Ogre
Mācību iestāde: Ogres tehnikums

Programmas apraksts 

Mācību programmas mērķis ir sagatavot kvalificētu interjera dizainera asistentu, kurš veido privātu un publisku telpu interjera projektus. Veic lietotāja vajadzību, analogu un materiālu, interjera dizaina risinājumu un resursu izpēti, izstrādā funkcionālus un mākslinieciskus interjera dizaina ideju risinājumus, veido maketus un digitālas telpiskās vizualizācijas, izstrādā interjera projekta rasējumus, sagatavo dekoratīvās apdares materiālu, mēbeļu, aprīkojuma, iekārtu piedāvājumu, piedalās interjera dizaina projekta īstenošanā. Interjera dizainera asistents var patstāvīgi veikt savu saimniecisko darbību ar profesionālo darbību saistītās jomās. Mācību ilgums ir četri gadi, iepriekš nepieciešama iegūta pamatizglītība. 

Fiziska pieejamība

Līdz Ogres tehnikumam var nokļūt ar vilcienu, autobusu vai privāto transportu. No vilciena un autobusa pieturas ir jāiet ar kājām līdz Ogres tehnikumam. Mācības notiek vairākās ēkās, kas atrodas viena otrai blakus. Kopumā mācības notiek vienā teritorijā. Tehnikumam ir kopmītnes, tās atrodas tuvu mācību ēkām, no kopmītnēm līdz mācību ēkām ir jāmēro taisns ceļš. Telpās ir marķēti pakāpieni un uz margām ir uzraksts braila rakstā, apzīmējot stāvus, mācību ēkās ir pieejams lifts. Stikla durvis ir marķētas, savukārt sienas un grīdas ir atšķirīgās krāsās. 

Mācību process

Mācību materiāli ir pieejami elektroniski, lai nepieciešamības gadījumā nodrošinātu mācības attālināti. Mācību materiāli papīra formātā ir pieejami bibliotēkā, kur studenti tos var lietot uz vietas vai ņemt līdzi. 

Līdzšinējā pieredze

Mācību iestādei ir iepriekšēja pieredze ar studentiem, kuriem ir redzes invaliditāte.

Mājaslapas pieejamība

Ogres tehnikuma mājaslapa ir ļoti labi pieejama vājredzīgiem cilvēkiem.

Vairāk informācija pieejama šeit.