Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Sociālā uzņēmējdarbība

Jauniešu organizācija / Izglītība

Mācību programma: Sociālā uzņēmējdarbība
Mācību vieta: Rīga
Mācību iestāde: Latvijas Tālmācības profesionālais centrs

Programmas apraksts 

Mācību programmas mērķis ir sagatavot kvalificētu sociālo uzņēmēju, kurš attīstīs uzņēmumu sociālajā jomā ar mērķi veicināt kādas sociālās problēmas risinājumu kas radīs labumu plašākai sabiedrībai, atsakoties no maksimālas peļņas gūšanas. Sociālā uzņēmējdarbība ir preču ražošana un pakalpojumu sniegšana, kas veicina sociālo ietekmi, izmantojot biznesa metodes.  Mācību ilgums ir 4 mēneši, iepriekš nepieciešama iegūta vidējā izglītība. 

Fiziska pieejamība

Latvijas Tālmācības profesionālais centrs atrodas Baltijas Starptautiskās akadēmijas 3. stāvā. Pie ēkas un pretējā ceļa pusē ir sabiedriskā transporta pietura, ēka ir ērti atrodama. Mācības tiek organizētas vienā ēkā. Telpas ir pielāgotas vājredzīgiem cilvēkiem, ir marķēti pakāpieni, pakāpienu marķieri ir arī mazliet taktiski. Sienām ir kontrastējoša koka līste rokas augstumā, kas var palīdzēt orientēties telpā. Stikla durvis ir matētas un marķētas ar košu, kontrastējošu krāsu. Mācību iestādei nav pieejamas kopmītnes.

Mācību process

Mācību materiāli ir pieejami digitāli skolas nodrošinātā elektroniskajā vidē, tajā skaitā vebināru ieraksti. 

Līdzšinējā pieredze

Mācību iestādei ir pieredze darbā ar skolēniem ar redzes un dzirdes invalidāti, kā arī ar skolēniem ar kustību traucējumiem. 

Mājaslapas pieejamība

Latvijas Tālmācības profesionālā centra mājaslapa ir vidēji pieejama vājredzīgiem cilvēkiem.

Vairāk informācija pieejama šeit.