Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Spēka turnīrs 2019

Par biedrību / Teritoriālās organizācijas un juridiskie biedri / Rīgas TO

Spēka turnīrs 2019
13. decembrī Latvijas Neredzīgo biedrības rehabilitācijas centrā norisinājās "Spēka turnīrs 2019". 
Spēka turnīrs ir kļuvis nu jau par ikgadēju Rīgas pilsētas teritoriālās organizācijas (RPTO) tradīciju, ko RPTO organizē sadarbībā ar Latvijas Neredzīgo sporta savienību un LNB rehabilitācijas centru. 

Šogad turnīrā piedalījās 12 vīrieši un 4 dāmas. Sacensības notika svara stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu. Dalībniekiem trīs piegājienos bija jāspiež svara stienis maksimāli daudz reizes no krūtīm. Lai gan šogad salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu piedalījās mazāk dalībnieku, tomēr bija vērojams visu dalībnieku rezultātu pieaugums un vingrinājuma izpildes kvalitātes uzlabojums.

   Jau trešo gadu pēc kārtas, uzvarētāji palika nemainīgi:
 Sieviešu konkurencē pirmo vietu izcīnīja Jeļena Bergmane uzspiežot  189 reizes 17,5 kg smagu svaru stieni, un vīriešu konkurencē - Roberts Briedis ar rezultātu 216 reizes, celdams 30 kg smagu svaru stieni.  Otro vietu ieguvēji: sievietēm - Lolita Korjapina uszpieda 124 reizes  22,5 kg smagu svaru stieni un vīriešiem - Kaspars Biezais uzspieda 189 reizes, svaru stieni ar masu 45 kg. Turnīrā trešās vietas izcīnīja: sievietēm – Ludmila Biezā uzspieda  93 reizes svaru stieni ar masu -15.kg. un vīriem – Vitālijs Pašegorovs ar rezultātu 147 reizes, cēla 35 kg smagu svaru stieni.
 
 
Pateicamies Latvijas Neredzīgo sporta savienībai un LNB Rehabilitācijas centram par atbalstu! 

Fotogalerija