Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Dosimies uz priekšu 2023

Projekti › Aktuālie projekti

Dosimies uz priekšu 2023
Projekta laikā tika veikts atbalsts komunālo maksājumu segšanai Strazdumuižas klubam, kas ir svarīgs sociāls atbalsts nevalstiskās organizācijas darbības nodrošināšanai pensionāru, redzes invalīdu, kas ir sociāli mazaizsargātas personu grupas, apvienībām

Ilgums: 12. jūnijs 2023 - 31. decembris 2023

Uzsācies Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centrs  atbalstītas projekts „Dosimies uz priekšu 2023”  programmas sociālā atbalsta nevalstisko organizāciju darbības nodrošināšanai un kapacitātes stiprināšanai.

 Projekta mērķis ir nodrošināt Strazdumuižas kluba kolektīvu ikdienas darbību, turpmāku dalību dažādos kultūras pasākumos, iedrošināt kolektīvu dalībniekus turpināt iesaistīties gan kluba kultūras, gan sabiedriskajā dzīvē, sekmēt plašākas sabiedrības izpratni par neredzīgu un vājredzīgu cilvēku ikdienu un sasaisti ar kultūras procesiem. 

Projekta aktivitātes paredz daļēji atbalstīt Strazdumuižas kluba saimniecisko darbību, apmaksājot komunālos pakalpojumus, iegādājoties saimniecības un kancelejas preces.

Ikdienas mēģinājumi noris Strazdumuižas klubā, kur savu dalību aktīvi veic 8 radošie kolektīvi. Šīm aktivitātēm nepieciešamas siltas un sausas telpas. Strazdumuižas telpu komunālie maksājumi ik mēnesi sastāda lielas naudas summas, ko LNB ir grūti segt nepietiekamu finanšu resursu dēļ. Tādēļ Rīgas pilsētas atbalsts ir jo īpaši svarigs šai minētajai pozīcijai, lai kolektīvi varētu darboties un mākslinieciski pilnveidoties. 

 

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Projekta kopējās izmaksas 1900,01 EUR, no kuriem ir 1695 EUR ir pašvaldības līdzfinansējums un 204.33 EUR LNB finansējums

 

Kontaktinformācija

Sandra Šmaliņa

29103259
projekt.lnb@gmail.com

Fotogalerija