Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Pateicība par Andrea Bočelli koncertu

Aktualitātes

Pateicība par Andrea Bočelli koncertu

Latvijas Neredzīgo biedrība izsaka vislielāko un dziļāko pateicību koncertaģentūrai „Makroconcert” par labajiem darbiem, kas tiek veikti. Šī gada 7.novembrī koncertaģentūra deva iespēju bez maksas vājredzīgiem un neredzīgiem cilvēkiem apmeklēt leģendārā dziedātāja Andrea Bočelli koncertu Arēnā Rīga. Andrea Bočelli ir itāliešu tenors. Ierakstījis vairāk nekā divdesmit klasiskās un popmūzikas diskus un septiņas operas. Visā pasaulē pārdots vairāk nekā 65 miljoni disku. Divpadsmit gadu vecumā kļuva neredzīgs, taču redzīgs ir ar gara acīm. Burvīgas, jāteic, ka pat nedaudz dievišķas balss īpašnieks.

LNB biedri lepojas ar šo pasaules slaveno tenoru un bija ļoti pagodināti klausīties šo krāšņo un dvēselisko koncertu klātienē.

“Makroconcert” ir viena no lielākajām koncertaģentūrām Baltijā, kas savu darbību Latvijā uzsākusi 2001.gada maijā. Nodarbojas ar dažādu kultūras pasākumu un koncertu organizēšanu.

„Makroconcert” ir sociāli atbildīgs uzņēmums un  dara mūsu Latviju tikai bagātāku un veiksmīgāku!