Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Plānotas zemessardzes mācības visā Rīgas teritorijā un Juglas apkaimē!

Aktualitātes

Plānotas zemessardzes mācības visā Rīgas teritorijā un Juglas  apkaimē!

 Zemessardzes 1.Rīgas brigāde oktobra sākumā piedalīsies militāro mācību cikla “Namejs 2022” rudens posmā un, sākot no 5. līdz 9. oktobrim, karavīri un zemessargi praktiski vingrināsies aizsardzības operācijām pilsētvidē, sadarbībā ar NATO partneriem no Dānijas un ASV.

Lai nostiprinātu karavīru, zemessargu prasmes aizsargāt savu atbildības teritoriju, mācību norise plānota visā Rīgas teritorijā un Juglas  apkaimē š.g. 7. un 8. oktobrī no plkst. 07 līdz plkst. 22 iespējams tiks lietota mācību munīcija un kaujas imitācijas līdzekļi, kas rada troksni, bet neapdraud cilvēku veselību un dzīvību. Militāro mācību laikā karavīri, zemessargi pārvietosies gan ar kājām, gan militāro transportu.

Mācību realizācijā atbalstu sniegs Valsts policija ceļu satiksmes organizācijā, kā arī Valsts ugunsdrošības un glābšanas dienests, un Neatliekamās palīdzības dienests.           

Mācību laikā ir pieejams informatīvais tālrunis +371 28637064, kuru aicinām izmantot, papildus informācijas iegūšanai vai precizēšanai par mācību norisi.