Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Cēsīs atjauno aktu zāli

Par biedrību / Teritoriālās organizācijas un juridiskie biedri / Cēsu TO

Cēsīs atjauno aktu zāli
Foto: Aija Rīvīte

Jau pirms trim gadiem mēs sapņojām, plānojām un domājām, kā tikt pie patiesi īsta remonta mūsu tradīciju un nodarbību zālītei. Konsultējāmies ar remontdarbu meistaru Raivo, lai saprastu ar ko nāksies rēķināties. Visu šo laiku mēs meklējām draugus un atbalstītājus, kas palīdzētu piepildīt sapni un priecājamies, ka mūs sadzirdēja. Īsi pirms darbu uzsākšanas izskatījām ideju nojaukt skatuvi, kura aizņēma pusi no zāles platības, bija neatbilstoši augsta, attiecībā pret skatītājiem atvēlēto platību. Tiekoties ar meistaru, saņēmām norādes, kādus darbus varam veikt paši saviem spēkiem, kas ļaus ietaupīt lielus līdzekļus.

Un tā šī vasara mums sākās ar vēlmi LNB Cēsu organizācijas sešdesmit piekto gadskārtu un Latvijas simtgadi sagaidīt jau skaistā, izremontētā kamerzālē. Organizācijas aktīvisti un SIA LNB Rc Cēsu filiāles darbinieki uzsāka pēdējos gados vērienīgāko projektu, kurš lielā mērā balstīts uz organizācijas aktīvistu iniciatīvu, brīvprātīgo darbu, privātpersonu, SIA "Vinetas un Allas kārumlāde", SIA "Vidzemes eļļa" un SIA "We Build Parks" ziedojumiem.

Savu iespēju robežās remonta materiālu iegādei atbalstu sniedz arī SIA LNB "Rehabilitācijas centrs", SIA LNB Cēsu MRU un pati teritoriālā organizācija no biedru naudām. Remonta darbu laikā nācās secināt, ka zāles remonts izmaksās dārgāk, kā plānojām, jo skatuves daļa nav bijusi remontēta daudzus gadu desmitus. Bet pabeigt darbus labā kvalitātē mūs iedvesmo un silda doma, ka mēs varēsim dziedāt, dejot, spēlēt teātri un organizēt godus akustiskā, skaistā labi iekārtotā zālē.